Európske roky 

Srdce na dlani


altUbehol ďalší rok a opäť chceme dať príležitosť poďakovať sa ľudom, ktorí nezištne pomáhajú vo svojom okolí. Dúfame, že si ju nenecháte ujsť a aj vy nominujete svojich dobrovoľníkov ale aj koordinátorov dobrovoľníkov.

Nominovať ich môžete prostredníctvom nominačných hárkov do 22.novembra 2016. V prílohe nájdete nominačný hárok a Štatút ocenenia Srdce na dlani 2016, v ktorom sa dozviete všetky potrebné informácie o oceňovani a podmienkach nominácii pre jednotlivé kategórie.Podľa statut_srdce_na_dlani_2016 vyplňte nominacny_harok_srdce_na_dlani_2016.doc a zašlite ho najneskôr do 30. novembra 2016 poštou alebo e-mailom na adresu: Centrum dobrovoľníctva, Ružová 13, 974 11 Banská Bystrica,  Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript.

Nominovať môžete ako jednotlivec aj ako skupina min. 3 osôb.

Veríme, že si takúto príležitosť na poďakovanie dobrovoľníkom a dobrovoľníčkam nenecháte ujsť a prijmete aj pozvanie na slávnostné odovzdávanie cien, ktoré sa uskutoční dňa 5. decembra 2016  v Radnici na Námestí SNP v Banskej Bystrici.

Partneri podujatia Srdce na dlani 2016: Mesto Banská Bystrica, Univerzita Mateja Bela a Regionálne európske informačné centrum Banská Bystrica, člen Europe Direct.

statut_srdce_na_dlani_2016

nominacny_harok_srdce_na_dlani_2016


srdcenadlani_tlacova sprava 
Partneri

    

Vyhľadávanie
Aktuálne projekty

 

„Vzdelávanie vo vidieckom cestovnom ruchu“

E-learningové vzdelávanie